Organizacja ślubu to trudna i bardzo wymagająca praca szczególnie kiedy nie macie pomysłu lub doświadczenia. Nasz konsultant z pełnym zaangażowaniem przejmie wszelkie obowiązki odciążając Was w organizacji ślubu i wesela. WEDDING Expert tworzą doświadczone osoby realizujące swoje pasje.

ŚLUB W PLENERZE

Jeśli planujecie zaślubiny w plenerze, przedstawimy ciekawe miejsca i propozycje organizacyjne. Zajmiemy się w Waszym imieniu rezerwacją terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Przygotujemy namioty, krzesła dla Pary Młodej i gości, oprawę florystyczną, meble w części odpoczynku.

WYBÓR SALI WESELNEJ

Poznając Państwa zamysł na wygląd i przebieg całego przyjęcia weselnego, zaproponujemy odpowiednie miejsce. W naszej ofercie posiadamy liczne restauracje oraz piękne sale pałacowe, sale balowe, restauracje w stylu retro lub etno design.


FLORYSTYKA ŚLUBNA

Przy współpracy z najlepszymi florystami przygotujemy propozycję dekoracji sal weselnych, Kościołów, miejsc zaślubin w plenerze oraz samochodu dla Młodej Pary. Całość będzie pięknie współgrać ze sobą i nabierze bardzo niepowtarzalnego i spójnego charakteru. Staniemy na wysokości zadania by ten wyjątkowy dla Państwa dzień był spełnieniem marzeń.

MENU I TORT WESELNY

Opracujemy dla Was menu weselne, które będzie współgrać z całością oprawy ślubu i wesela. Wraz z szefami kuchni oraz mistrzami cukiernictwa zaproponujemy i dobierzemy menu według Waszych preferencji. Zorganizujemy degustację menu weselnego oraz słodkości. Przygotujemy słodki bufet, który będzie przygotowany z zachowaniem konwencji całości oprawy i zachwyci Was wyglądem i smakiem.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA i WIDEO

Zaproponujemy najlepszych i sprawdzonych fotografów, którzy w blasku fleszy zatrzymają dla Was najpiękniejsze chwile z Dnia Ślubu. Na Państwa życzenie przygotują zdjęcia z ceremonii zaślubin, reportaż ślubny lub zdjęcia w plenerze i film.

OPIEKA NAD GOŚĆMI WESELNYMI

Zajmiemy się rezerwacją pokoi w hotelu oraz transportem gości aby znaleźli się we właściwym miejscu o właściwym czasie.

ORGANIZACJA ANIMACJI DLA DZIECI

Kiedy rodzice będą chcieli oddać się chwili klimatu weselnego my zajmiemy się pociechami, proponując ciekawe zabawy, konkursy oraz animacje, tak aby i one miały jak najlepsze wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

OPRAWA MUZYCZNA I KONFERANSJER

Zarezerwujemy w Waszym imieniu konferansjera, który zadba o dobry klimat i zabawę Państwa oraz gości. Zespół muzyczny lub DJ zagra tak, aby tanecznym krokiem wkroczyć na nową drogę życia.

PROFESJONALNY MAKIJAŻ I FRYZURA

Z nami przyszła Panna Młoda nie musi martwić się o perfekcyjny wygląd. Zadzwoń i umów się na profesjonalny makijaż próbny wykonany przez najlepsze w Polsce Wizażystki oraz najpiękniejszą fryzurę wykonaną przez wykwalifikowanych fryzjerów.


OFERTA obejmuje:

- Przedstawimy kilka propozycji firm podwykonawczych
- Zarezerwujemy terminy i podpiszemy umowy w Waszym imieniu
- Zaproponujemy sprawdzone i rekomendowane miejsca zaślubin w plenerze i miejsc weselnych
- Przygotujemy scenariusz przyjęcia
- Pełna opieka naszego konsultanta od momentu podpisania umowy do dnia ślubu
- Przejmiemy pełną koordynację dnia ślubu

ZAPLANUJMY RAZEM ŚLUB JAK Z BAJKI…


© Copyright 2016.